Генеральне прибирання приміщень

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

050-401-86-50
/ 093-275-86-96
Більшість займаються прибиранням квартир і наводять чистоту поспіхом, яку всі називають генеральним прибиранням. Таке прибирання квартири може бути плановим – раз чи два на рік або раптовим – до приходу гостей.

А якщо говорити про затишок, який створюється в сім'ях на кухні, найчастіше жінками, то, очевидно, що вони не можуть залишити сім'ю без обіду, сніданку, вечері, хоча, щиро скажемо, далеко не кожна господиня готова побалувати домашніх вишуканими стравами найвищого класу. І даремно. І пов'язано все це з тим, що жінки, нехай вони навіть будуть чудовими господинями, фізично не можуть встигнути зробити всі діла по дому!

Прибирання квартири забирає усі вихідні, змушують перевернути з ніг на голову весь будинок та вимотують не лише господарок, а й усіх членів родини.

Але це просто виправити. І тому існує служба, що займається прибиранням квартир професійно, тобто. з використанням спеціальної техніки, технології та засобів, які не продаються у звичайних супермаркетах, а доступні вузькому колу фахівців, коштують досить дорого та вимагають спеціального навчання для їх застосування.

Професійні прибиральники використовують спеціалізовану техніку, пристосовану для сухого, вологого прибирання, хімчистки килимових покриттів та прибирання санвузлів; якісну та гіпоалергенну хімію, яка підходить для вузького застосування у «своїй сфері»
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

050-401-86-50
/ 093-275-86-96
Про нас

Якісне прибирання квартир, будинків професіоналами / Прибирання офісів / Миття вікон / Чищення меблів / Чищення килимових покриттів / Прибирання приміщень / Підтримуюче прибирання / Генеральне прибирання

Контакти

Україна, м. Харків,

  вул. Червоні ряди,14

  050-401-86-50 / 093-275-86-96

  irinatolkachova100@gmail.com

 Працюємо: 24/7/365