Прибирання офісних приміщень

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

050-401-86-50
/ 093-275-86-96
Чистий та доглянутий офіс значною мірою сприяє комфорту роботи та встановленню добрих відносин з клієнтами та підрядниками. Порядок офісу допомагає співробітникам зосередитися. Це також сприяє їхньому благополуччю. Свіже повітря, без пилу, мікробів та алергенів змушує нас почуватися добре у цій кімнаті. Ось чому офіси мають сяяти чистотою. В результаті співробітники можуть працювати ефективно та продуктивно.

Офісна кімната - це перше, що бачить клієнт, який їх відвідує. Виходячи з цього він оцінить свого ділового партнера. Акуратний, акуратний та охайний офіс підтверджує ретельність та професіоналізм компанії. Отже, давайте подбаємо про те, щоб офісна кімната найкраще представляла компанію.

Для задоволення потреб наших клієнтів клінінгова компанія FreeДом, пропонує низку професійних послуг, пов'язаних із комплексним прибиранням офісних приміщень, розташованих у Харкові. Ми робимо прибирання офісу у двох варіантах – базовий та повний.

Прибирання офісу в базовому варіанті: прибирання офісних приміщень, прибирання санітарно-побутових приміщень, прибирання коридорів, що належать офісам клієнта, прибирання сходів та ліфтів, що належать приміщенням замовника.

Прибирання офісу в розширеній версії: прибирання офісних приміщень, прибирання соціальних та санітарних приміщень, прибирання коридорів, що належать офісним приміщенням клієнта, прибирання сходів та ліфтів, що належать приміщенню клієнта, комплексне миття вікон, прання килимів та килимових покриттів.

Ціни на послуги прибирання офісу в Харкові визначаються індивідуально з клієнтом. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб прайс-лист був вигідним для обох сторін. В оцінці враховуються такі фактори, як: розмір приміщень, періодичність прибирання, роботи та миючі засоби. Ми запрошуємо Вас зв'язатися з нашою компанією  для отримання додаткової інформації про прайс-лист.
ЗАМОВИТЬ ПОСЛУГУ

050-401-86-50
/ 093-275-86-96

Чому варто звернутися до нашої компанії?

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, і це не порожні слова!
• Консультації та принцип зворотного зв'язку, для нас дуже важлива довготривала співпраця, тому навіть після того, як робота зроблена, ми не забуваємо своїх клієнтів і завжди готові проконсультувати з тих чи інших питань;
• Наявність власного складського приміщення та службового транспорту гарантія своєчасної доставки необхідного інвентарю до об'єкта замовника;
• Наявність власної інженерно-технічної служби будь-яка поломка техніки усувається миттєво;
• Наявність власної матеріально-технічної бази – весь необхідний інвентар, техніка та професійна хімія для прибирання;
• Оперативність ми готові виконати Вашу заявку у найкоротший термін;
• Широкий спектр послуг, все від миття вікон до косметичного ремонту приміщень;
Акції та подарунки: ми проводимо акції та розіграші серед наших постійних клієнтів, так що приєднуйтесь та напевно Вам теж пощастить!

Про нас

Якісне прибирання квартир, будинків професіоналами / Прибирання офісів / Миття вікон / Чищення меблів / Чищення килимових покриттів / Прибирання приміщень / Підтримуюче прибирання / Генеральне прибирання

Контакти

Україна, м. Харків,

  вул. Червоні ряди,14

  050-401-86-50 / 093-275-86-96

  irinatolkachova100@gmail.com

 Працюємо: 24/7/365