Хімчистка м'яких меблів

У нашій компанії ми перемо оббивку меблів методом екстракції з використанням екстрактора Karcher.
Метод екстракції полягає в багаторазовому промиванні оббивки спеціальною рідиною, яка розчиняє бруд.
Рідина розпилюється під тиском і одночасно витягується (екстракція) у спеціальну машину Karcher. Хімікат (Karcher RM 760) безпечний для дітей, вагітних жінок та тварин.
Меблі в кінці прання будуть промиті чистою водою та спеціальним ополіскувачем.
Очищена оббивка не містить хімікатів.

Прибирання відбувається у вас вдома у зручний час.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

050-401-86-50
/ 093-275-86-96

- Засоби Керхера ніжні для оббивки,
- Оббивка збереже свій колір,
- Оббивка висихає в середньому близько 10 години, незалежно від пори року.
- Підлога та стіни залишаться сухими,
- Підлога захищена плівкою.
- Прання триватиме в залежності від кількості речей від 30 хвилин до 2,5 години. (Миття крісла займає 20 хвилин, диван близько 40-90 хвилин, середній кут близько 1 години).

Деякі меблі не підходять для прання з використанням методу екстракції.

Ми не перемо: велюр, шовк, антикваріат, деякі вовняні килими та меблі, як на картинках нижче.

ЯК ПІДГОТУВАТИ КВАРТИРУ ДЛЯ ХІМЧИСТКИ?

Ми просимо вас звільнити простір навколо прибраних меблів. Співробітник повинен мати доступ не менше ніж 80 см з кожної сторони.

Співробітник самостійно відсуне меблі від стіни, якщо на ніжках відчуватимуться спец.наклейки. Якщо вони відсутні на ногах, подумайте, чи варто стирати «спинку» дивана зі зворотного боку, оскільки є ризик подряпати підлогу. "Спинки" майже завжди чисті.

Працівник повинен мати доступ до гарячої водопровідної води. Він зробить рідину у спеціальному відрі. Також потрібний доступ до електрики.

Всі інші дії співробітника нашої компанії робитимуть самі.

Видалення плям – безкоштовна послуга. Більшість плям можна видалити. Якщо на оббивці є стійкі плями (плями на крові, жирні плями, чорнило, лак, клей), то, мабуть, ці плями не відірвуться. Ми зробимо все можливе, щоб видалити етиїт плями, але, на жаль, ми не можемо гарантувати, що ми видалимо все.

Ми не видаляємо ароматів. Ми видаляємо джерела запахів, якщо це можливо. Коли клієнт запитує, чи ми можемо видалити неприємний запах, ми відповідаємо, що якщо нам вдасться видалити джерело запаху, запах зникне.ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ КОМПАНІЇ

Ми повернемо 100% витрачених клієнтом грошей, якщо результат відрізнятиметься від заявленого. Перед хімчисткою наш співробітник оцінює результат прання та інформує про це клієнта. Ретельно очистимо оббивку від бруду, пилу, кліщів та більшості плям.

Ми гарантуємо, що не псуватимемо оббивку. Ми ніколи не зіпсували жодного предмета меблів. Ми гарантуємо, що на оббивці не з'являться плями чи плями, яких раніше не було. Якщо ви помітили недолік після висихання – зверніться до офісу. Ми прийдемо до виправлення найближчим часом. Ми дотримуємося правил, що платить лише задоволений клієнт.
Якщо вас не влаштовує результат прання або обслуговування, то повідомте про компанію і зателефонуйте.

Ми надамо знижку чи повернемо 100% вартості.
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

050-401-86-50
/ 093-275-86-96
Про нас

Якісне прибирання квартир, будинків професіоналами / Прибирання офісів / Миття вікон / Чищення меблів / Чищення килимових покриттів / Прибирання приміщень / Підтримуюче прибирання / Генеральне прибирання

Контакти

Україна, м. Харків,

  вул. Червоні ряди,14

  050-401-86-50 / 093-275-86-96

  irinatolkachova100@gmail.com

 Працюємо: 24/7/365