ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ ПОЖЕЖИ

Пожежа - це біда, уникнути якої, на жаль, можна не завжди.  А особливо в наш час, коли багато обставин від тебе зовсім не залежить.  І якщо нещастя вже сталося у вашій квартирі і Ви зараз шукаєте хто б міг прийти Вам на допомогу, то не будемо  Вас "грузити" нісенітницею про ТЕ або про ЦЕ, часу і так немає.

ЗАМОВИТЬ ПОСЛУГУ

050-401-86-50
/ 093-275-86-96

Спеціалісти нашої компанії FREEDOM якісно та швидко проведуть прибирання будь-якого приміщення після пожежі в Харкові та області.

Наші співробітники виконають всю складну і трудомістку роботу, очистять усі поверхні, що ввібрали в себе кіптяву і гар, видалять неприємні запахи за допомогою ОЗОНУВАННЯ.

Ви зможете розпочати життя у чистій квартирі – з нового аркуша.

Професійне прибирання після пожежі – комплекс процедур, спрямований на повноцінне усунення наслідків пожежі. Роботи проводяться з використанням спеціалізованих хімічних препаратів та обладнання, здатних видалити запах гару, наліт смогу, сажу, токсичні продукти горіння.

Для консультації, для розрахунку вартості та замовлення послуги зателефонуйте або залиште заявку на сайті.

Про нас

Якісне прибирання квартир, будинків професіоналами / Прибирання офісів / Миття вікон / Чищення меблів / Чищення килимових покриттів / Прибирання приміщень / Підтримуюче прибирання / Генеральне прибирання

Контакти

Україна, м. Харків,

  вул. Червоні ряди,14

  050-401-86-50 / 093-275-86-96

  irinatolkachova100@gmail.com

 Працюємо: 24/7/365