Прибирання комерційних приміщень

Стандартні заходи, включені в обсяг послуг: миття підлог професійними засобами з використанням спеціалізованого обладнання (чистильних та збираючих машин) пилососити килими видалення пилу зі столів, меблів, підвіконь, полиць, шаф, комп'ютерів, телефонів чищення металевих перил, дзеркал, скла у вхідних дверях і ліфтах вивантаження сміттєвих баків та обмін сумок утримувати в чистоті та дезінфікувати кухонні приміщення утримання в чистоті та дезінфекція санітарних пунктів постійна заправка гігієнічних виробів (мило, паперові рушники, туалетний папір) підтримання чистоти у зовнішніх зонах (залежно від зовнішніх зонах)

Ми завжди готуємо для клієнтів пропозицію для прибирання комерційних будівель в індивідуальному порядку. Ми враховуємо частоту робіт, їх обсяг, а також час виконання послуг із прибирання комерційних об'єктів.

Ми готуємо наші пропозиції лише з індивідуальних вимог потенційного клієнта, з урахуванням передбачуваного бюджету прибирання комерційних об'єктів. Ми запрошуємо вас зв'язатися з нашою компанією, звичайно, пропозиція, яку ми підготуємо для вас, буде задовільною для обох сторін.
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

050-401-86-50
/ 093-275-86-96
Про нас

Якісне прибирання квартир, будинків професіоналами / Прибирання офісів / Миття вікон / Чищення меблів / Чищення килимових покриттів / Прибирання приміщень / Підтримуюче прибирання / Генеральне прибирання

Контакти

Україна, м. Харків,

  вул. Червоні ряди,14

  050-401-86-50 / 093-275-86-96

  irinatolkachova100@gmail.com

 Працюємо: 24/7/365