ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ СМЕРТІ ТА УСУНЕННЯ ТРУПНОГО ЗАПАХУ

Якщо чесно, то прибирання приміщень або квартири після смерті, крім того що це делікатне питання, яке вимагає чималої кількості знання всіх нюансів (для знання цих нюансів ми проходимо спеціальні тренінги, так, є і такі), так ще й не самий  м'яко кажучи "улюблений".

ЗАМОВИТЬ ПОСЛУГУ

050-401-86-50
/ 093-275-86-96

Можемо тільки сказати, що самостійно, побутовими засобами для чищення всі бактерії і запах видалити неможливо.

Найінтенсивніше провітрювання не те що не «вивітрить» хвороботворні мікроби, але навіть не зможе позбавити запаху, а різні ароматичні освіжувачі повітря лише замаскують його на нетривалий час.

Ми проводимо професійну дезінфекцію, яка є унікальною можливістю знищити в приміщенні осередки бактерій, зробити ваше життя та оточуючих людей комфортним, а також подбати про здоров'я.

Головне в прибиранні квартир після померлої людини це трупний запах!

Ми ретельно видаляємо його осередок, а для цього використовуємо тільки ті способи, які добре зарекомендували себе в боротьбі з видаленням специфічного трупного запаху з приміщення. Як правило, ми застосовуємо хімічний спосіб та озонування.

У деяких випадках достатньо застосування одного способу, в інших необхідно провести комплексну процедуру видалення запаху зі зняттям шпалер та інших покриттів, які могли його ввібрати.

Ось ПРИБЛИЗНИЙ (як мінімум необхідний) ПЕРЕЛІК РОБІТ ПРИ ПРИБИРАННІ ПІСЛЯ СМЕРТІ:
1. Ми застосовуємо професійні хімічні засоби, які не шкодять здоров'ю людини та тваринам, та місце де лежав небіжчик обробляється спеціальними сильними хімічними реагентами, що дозволяє нам практично миттєво позбутися трупного запаху.
2. Після погодження із замовником наші співробітники утилізують особисті та інші речі, які належали померлому, а також організують вивезення старих меблів.
3. Клінери вимиють меблі всередині та зовні, підлогу, стелю, стіни приміщення.
4. Також якісно проведемо хімчистку м'яких меблів, гардин та штор, килимових покриттів.
5. Очистимо кахельну плитку, побутову техніку.
6. Виконаємо дезінфекцію квартири із застосуванням спеціальних хімічних препаратів, призначених для знищення шкідливих бактерій.
7. Для виконання дезодорації приміщення, квартира обробляється озоном, що забезпечує повне видалення запаху.

У своїй роботі ми використовуємо професійні озонатори.

На сьогоднішній день озон вважається набагато ефективнішим, ніж хлор у боротьбі з бактеріями.

Р.С. Звичайно ця послуга не буде дешевою, у зв'язку зі специфікою та обсягом виконуваних робіт, але позбавить вас від зайвих турбот у момент вашої скорботи.
Про нас

Якісне прибирання квартир, будинків професіоналами / Прибирання офісів / Миття вікон / Чищення меблів / Чищення килимових покриттів / Прибирання приміщень / Підтримуюче прибирання / Генеральне прибирання

Контакти

Україна, м. Харків,

  вул. Червоні ряди,14

  050-401-86-50 / 093-275-86-96

  irinatolkachova100@gmail.com

 Працюємо: 24/7/365