Клінінгова компанія
"FreeДом"
Ironhub
Ми працюємо 24/7/365

050-401-86-50 / 093-275-86-96

ПРАЦЮЄМО В ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС

Наші клінери приїдуть тоді, коли скажете. Навіть завтра вранці.

0
Будинків/Квартир
0
Хімчисток
0
Прибрано офісів
0
Задоволених клієнтів
Декілька слів про нашу компаніюIronhub
Наша компанія займається клінінговими послугами з 2010 року у Харкові та Харківській обл.

Компанія створена досвідченою командою співробітників, які стежать за порядком у ваших квартирах, використовуючи новітні технології.

Дотримуючись високої якості, ми не забуваємо, що послуги прибирання, що надаються у ваших будинках і квартирах, мають привабливі ціни. Ми створили команду професіоналів, які піклуються про ваш комфорт та чистоту у квартирі з найменшою участю з вашого боку. Кожне завдання прибирання квартир, яке ми отримуємо, аналізується нами індивідуально з точки зору технології та способу виконання робіт.

Замовлення на регулярне прибирання у ваших квартирах аналізуються разом із клієнтами з погляду обсягу та періодичності нашої роботи. Вам достатньо замовити прибирання, а ми зробимо все інше. Запрошуємо вас ознайомитися з нашою пропозицією та цінами на прибирання квартир
Клінінг
прибирання приміщень за вищими стандартами спеціально навченими фахівцями на професійному обладнанні та професійними засобами.
Звичайно, це не дешева робоча сила

для брудних робіт, яка підмінить вас чи ваших працівників. Це дорога послуга, але з точки зору забезпечення безпеки інтер'єру та майна, набагато вигідніше.

Відверто кажучи
далеко не кожен може дозволити собі замовити наші послуги, ціни хоч і виправдані, але все ж таки для більшості - високі. Ми надто багато вкладаємо сил, грошей та енергії у людей, техніку та миючі засоби що б це було професійно. Більшість наших клієнтів прийшло до нас за рекомендацією, а не з першого знайомства з Інтернету. Якщо ви хочете отримати хороший сервіс дешево - це не до нас. З нами - якісно, вчасно та вчасно!
Я ВІДПОВІДАЮ: МИ ПРИБИРАЄМО ВСЕ І ВСЯ, АЛЕ... КРІМ ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ ТРУПІВ.....
За моральними принципами (кому цікаво подробиці, відповім у особу, чому).
Ірина
ІринаДиректор "Freedom"
Наша команда
Наша командаФахівці "Freedom"
Про нас

Якісне прибирання квартир, будинків професіоналами / Прибирання офісів / Миття вікон / Чищення меблів / Чищення килимових покриттів / Прибирання приміщень / Підтримуюче прибирання / Генеральне прибирання

Контакти

Україна, м. Харків,

  вул. Червоні ряди,14

  050-401-86-50 / 093-275-86-96

  irinatolkachova100@gmail.com

 Працюємо: 24/7/365