Озонування приміщень

У період, коли всі установи закриті, для запобігання розповсюдженню COVID-19, наше підприємство проводить озонування приміщень, яке в десятки разів ефективніше за звичайну дезінфекцію, при якій використовується хімія (хлоровмісна) та ін малоефективні засоби.

Озон здатний знищити всім нам відомі та невідомі мікро організми: бактерії, віруси та їх суперечки, цисти тощо.

Озон на 100% вбиває кишкову паличку! На 95.5% справляється зі стафілококом та на 99.9% усуває золотистий та білий стафілокок, на 99% вірус грипу. На 100% знищує різні види плісняви.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

050-401-86-50
/ 093-275-86-96

Чому варто звернутися до нашої компанії?

У нашій роботі ми застосовуємо найпотужніші промислові озонатори, яким на відміну від домашніх, під силу знищити плісняву, комах, віруси чи складні запахи.
Озон проникає у всі, навіть найскладніше доступні місця, заповнюючи приміщення.

За допомогою озону, можна видалити запахи та продезінфікувати приміщення для приготування продуктів, кухню ресторану, офіс, торговельні та розважальні приміщення, спорт та фітнес зали (туалетну кімнату та роздягальню). І звичайно ж житлові будинки та квартири, дачі та котеджі.
Цехи з переробки м'ясо молочної продукції, овочів та зерносховища, складські та холодильні камери також потребують постійної дезінфекції.
Замовляючи професійну обробку нашим фахівцям, ви отримуєте якісну та швидку озонацію вашого приміщення.
Замовивши генеральне або після будівельне прибирання всіх видів приміщень, ви маєте можливість замовити послугу ОЗОНАЦІЇ для видалення «амбре» після клею, фарби та ін. після будівельних запахів.

Про нас

Якісне прибирання квартир, будинків професіоналами / Прибирання офісів / Миття вікон / Чищення меблів / Чищення килимових покриттів / Прибирання приміщень / Підтримуюче прибирання / Генеральне прибирання

Контакти

Україна, м. Харків,

  вул. Червоні ряди,14

  050-401-86-50 / 093-275-86-96

  irinatolkachova100@gmail.com

 Працюємо: 24/7/365