Озонування приміщень

Зі шкільної хімії, не будемо тут дуже "вумничать" тай не всі пам'ятають, нам відомо що молекули озону (O3) за своєю природою летучі і шукають будь-яку можливість повернутися до природного стану кисню (O2).

І ось коли наш генератор озону випускає потужний потік молекул озону в навколишнє середовище, вони шукають і знищують не тільки запахи, а й бактерії, віруси, плісняву, грибок та багато іншого. Озон притягується до цих пахучих сполук та мікроорганізмів і руйнує їх у процесі окислення (O3 втрачає одну молекулу кисню і повертається назад до O2).

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

050-401-86-50
/ 093-275-86-96

Після того, як озон окислюється, з'єднання запаху, яке колись було неприємним, тепер розпадається на частини, внаслідок чого створюється чисте та оновлене середовище.

УСУНЕННЯ ЗАПАХУ ПІСЛЯ ПОЖЕЖИ:
Запах диму і гару, насправді, є одним із найстійкіших і найнеприємніших.

Застосування озону для знищення цих запахів можливе як до початку клінінгових або ремонтних робіт (що б можна було працювати без засобів захисту), так і після клінінгових та ремонтних робіт (для комфортного знаходження тих, хто живе або працює в приміщенні).

Також обробка озоном допоможе позбавитися запаху після пожежі або задимлення меблі, килимів, одягу та ін. (але якщо попередньо з неї прибрали вісь наліт)
Хочеться відзначити, що «крайня» обробка озоном приміщень від запаху диму можлива тільки якщо позбулися: обгорілих меблів і побутових приладів, килимів, гардин, дерев'яного перекриття, пластику та ін.

Дезодорація приміщень після пожежі озоном досить тривалий захід – від кількох годин до кількох днів, все залежить від площі приміщення, площі горіння чи задимлення.

Однак досвід нашої команди дозволяє нам гарантувати, що застосовуване нами обладнання та розроблені, а також застосовані методики, дуже ефективно позбавлять ваші приміщення від неприємних запахів після пожежі або задимлення.

УСУНЕННЯ ТРУПНОГО ПАРХУ АБО ЗАПАХІВ ПІСЛЯ ХВОРИХ.

Приміщення, в якому довгий час знаходилася хвора або літня людина з часом набуває досить стійкого запаху, який «просочує» меблі, килими, штори шпалери і якого дуже важко позбудеться.

З появою озонових генераторів високої продуктивності, методик та досвіду роботи стало можливо гарантовано, швидко та безпечно очистити приміщення від цих неприємних запахів.

Перед обробкою приміщення озоном рекомендуємо зробити генеральне прибирання з метою прибрати джерела запахів (ліки, випорожнення, блювання і т.д.)

Після обробки озоном все приміщення і всі речі, що знаходяться в приміщенні, втрачають неприємний запах.

При роботі генератора озон поступово заповнює все приміщення, включаючи підвісні стелі та гіпсокартонні стіни і окислюючи всі джерела запахів (органічні та неорганічні сполуки) повністю очистить приміщення від неприємних запахів.

Залежно від площі приміщень, інтенсивності та походження запахів, обробка триває від кількох годин до кількох днів. Після закінчення обробки, після провітрювання приміщення, через 60-120 хвилин Ви можете безпечно та комфортно перебувати у приміщенні.

Про нас

Якісне прибирання квартир, будинків професіоналами / Прибирання офісів / Миття вікон / Чищення меблів / Чищення килимових покриттів / Прибирання приміщень / Підтримуюче прибирання / Генеральне прибирання

Контакти

Україна, м. Харків,

  вул. Червоні ряди,14

  050-401-86-50 / 093-275-86-96

  irinatolkachova100@gmail.com

 Працюємо: 24/7/365