Прибирання після ремонту та будівництва

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

050-401-86-50
/ 093-275-86-96

Головний принцип нашої компанії – завжди і у всьому орієнтуватися на бажання та потреби клієнта.
Це означає, що ми готові запропонувати не тільки доступні за ціною, якісні та оперативні послуги з прибирання квартир після ремонту в Харкові та Харківській обл., але також гнучку та мобільну систему роботи, увагу до всіх вимог та бажань замовника, ефективну зворотний зв'язок з виконаної роботи.
Наші клієнти можуть залишити відгуки про те, як було проведено прибирання після ремонту.
Всі коментарі є для нас дуже цінними.

Результат ремонту – це не лише оновлене приміщення зі свіжопофарбованими або обклеєними стінами, новою фурнітурою та декором. Власник будинку неминуче стикається з такими наслідками, як післябудівельне сміття, бруд, плями фарби на підвіконнях, ламінаті, плитці, які важко вивести звичайними засобами. Самостійне прибирання після ремонту не завжди призводить до ідеального результату, а випадкові помилки з підбором хімічних препаратів можуть спричинити пошкодження покриття. Чи варто, витрачаючи значні кошти на обробку квартири або офісу, заощаджувати на професійному клінінгу?

“FreeДом” пропонує послуги з якісного та дбайливого післябудівного прибирання приміщень у Харкові та Харківській обл.! Наші клінери швидко та якісно проводять прибирання після ремонту та будівництва у необхідні для клієнта терміни. Прибирання приміщень після ремонту включає різні види робіт – від простого протирання пилу, що осів на підвіконнях, меблях та інших поверхнях, видалення слідів фарби скотчу та цементу до натирання паркету, полірування та захисту поверхонь у котеджі або офісі.

На збільшення вартості послуги Післябудівельне прибирання або Прибирання після ремонту та будівництва можуть вплинути наступні фактори:
- вимушене очікування клієнта
- важкодоступне джерело водопостачання
- площа, що прибирається, заставлена ​​меблями, які необхідно пересувати, будівельними матеріалами
- продовження будівельних чи ремонтних робіт, неможливість обмежити доступ людей (будівельники, співробітники, покупці тощо)

При проведенні прибирання після ремонту та будівництва Ви можете перебувати у приміщенні та контролювати проведення робіт або залишити клінерів та зайнятися своїми справами (у такому разі Вам необхідно дізнатися про приблизний час закінчення робіт та під'їхати заздалегідь, щоб прийняти роботи), закривати при цьому людей у ​​приміщенні суворо забороняється з техніки безпеки. Ми Вас запевняємо, що Вам нема чого побоюватися, а “FreeДом” несе відповідальність за своїх співробітників.

Прибирання після ремонту площею до 70 кв. виробляє бригада з трьох клінерів, від 70 кв.м. до 140 кв. з 3-х-5 клінерів, далі зі збільшенням площі на кожні 30 кв.м. додається до бригади 1 клінер.

"FreeДом" несе відповідальність тільки за людей одягнених у фірмовий спецодяг з логотипом компанії.

Час виконання Прибирання після ремонту займає до 5-ї години для 40 кв.м., до 10-ї години для 100 кв.м. При проведенні прибирання після ремонту в приміщенні площею до 300 кв.м. час виконання робіт займає до 12 годин, за рахунок збільшення кількості клінерів у бригаді, у приміщеннях з більшою площею терміни виконання робіт обговорюються в індивідуальному порядку.

Для проведення прибирання після ремонту Клінінгова компанія “FreeДом” надає все необхідне (ручний інвентар та протирочні матеріали, техніку та засоби для прибирання, різні витратні матеріали) і Вам не потрібно турбуватися.

На прибирання після ремонту виїжджає автомобіль, вартість виїзду в межах міста включена у вартість прибирання, виїзд до області додається до вартості з розрахунку 60 грн за 1 км. Залежно від ситуації на дорогах міста, фактичний час початку робіт може відрізнятись від заздалегідь запланованого та узгодженого з Вами, але не більше ніж на 30 хвилин (інакше з Вами обов'язково зв'яжеться представник компанії).

Ми допоможемо швидко забути про неприємні наслідки ремонту

Прибирання після ремонту перестане бути для Вас клопіткою. Наші клінери самі проведуть усі види робіт. Післябудівельне прибирання (прибирання приміщень після ремонту, будівництва) включає всі роботи, які виконуються при проведенні Генерального прибирання, а також наступні роботи:

• вологе та сухе післябудівельне прибирання корпусних та м'яких меблів, робочих поверхонь, зовнішніх фасадів та стінових панелей гарнітурів,
• вологе та сухе прибирання стін та стельових покриттів
• дверцята холодильника, духової та мікрохвильової печі
• дезінфікування місця, яке відведено під зберігання відходів
• очищення квартири від дрібних будівельних відходів та сміття
• очищення від післябудівного пилу та слідів цементу,
• збирання та винесення дрібного будівельного сміття
• стандартні роботи з обезпилювання всіх поверхонь у будинку (вологе чищення)
• видалення плям фарби та прибирання після будівництва підлогових покриттів, паркету, підвіконь
• усунення засохлого клею та будівельного скотчу зі скла, дзеркал, предметів меблів
• чищення душових кабін та ванн
• чищення сантехніки з подальшим дезінфікуванням

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

050-401-86-50
/ 093-275-86-96
Про нас

Якісне прибирання квартир, будинків професіоналами / Прибирання офісів / Миття вікон / Чищення меблів / Чищення килимових покриттів / Прибирання приміщень / Підтримуюче прибирання / Генеральне прибирання

Контакти

Україна, м. Харків,

  вул. Червоні ряди,14

  050-401-86-50 / 093-275-86-96

  irinatolkachova100@gmail.com

 Працюємо: 24/7/365